» home » Dla pracodawców » Praca tymczasowa

Praca tymczasowa

Zgodnie z ustawą z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Praca Tymczasowa to między innymi wykonywanie na rzecz danego pracodawcy użytkownika zadań o charakterze sezonowym, okresowym, doraźnym oraz zadań, których wykonanie należy do obowiązków nieobecnego pracownika zatrudnionego przez pracodawcę użytkownika. 

Skorzystanie z naszych usług w zakresie pracy tymczasowej może przynieść Państwu wiele korzyści, spośród których warto wymienić: 


Jako specjaliści od pracy tymczasowej oferujemy Państwu kompleksowe usługi w tym obszarze, doradzimy Państwu najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie zatrudnienia tymczasowego, sprawiając, iż z punktu widzenia Państwa przedsiębiorstwa, stanie się ono ważnym elementem strategii. 

 

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej