» home » O firmie » Nasz zespół

Nasz zespół

European Work First tworzy grupa specjalistów, zajmujących się z pasją obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych czyni nas niekwestionowanymi profesjonalistami w tym zakresie.

Nasz zespół składa się z osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach, od lat związanych z doradztwem personalnym. To sprawia, że do współpracy z klientem delegujemy te osoby, które z racji swoich kompetencji najlepiej spełnią jego oczekiwania w zakresie doradztwa i stworzenia optymalnych rozwiązań.

To, co nas łączy, a jednocześnie wyróżnia spośród innych agencji pracy tymczasowej, to nacisk na wysokie standardy obsługi klienta, skuteczność działania i elastyczność. Jesteśmy dla Państwa i wszelkie nasze działania staramy się planować tak, abyście zawsze czuli, że jesteście dla nas najważniejsi. 

 

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej