» home » Oferty pracy » Praca w Holandii i Niemczech » MONTER OKIEN PCV

Praca w Holandii i Niemczech

foto

24.01.2017 Holandia

MONTER OKIEN PCV

 Agencja Pracy Tymczasowej European Work First Sp. z o.o. (numer certyfikatu 5492) naszego klienta, firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@ewfpraca.eu

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego: MOH/2017
Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę European Work First, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej