» home » Oferty pracy » Praca w Polsce » Pracownik Produkcji

Praca w Polsce

foto

17.01.2017 Poznań

Pracownik Produkcji

  European Work First jako Agencja Pracy Tymczasowej, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 5492, aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do wykonywania pracy tymczasowej.

Miejsce: Poznań
Nr referencyjny:PP/2017

Obowiązki:
Wymagania:
Oferujemy:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: ewa@ewfpraca.eu

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego: PP/2017
Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę European Work First, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

zrozumiałem,
nie pokazuj więcej