» home » Oferty pracy » Zostaw CV

Zostaw CV

Zarejestruj swoje CV w naszej bazie.

Imię(*):   Nazwisko(*):
Data urodzenia(*):   format daty: dd-mm-rrrr
Adres(*):   Telefon(*):
    E-Mail(*):
Rodzaj poszukiwanej pracy(*):
Kraj(*):
Dodaj CV(*):
Dodaj LM:
* - te pola są wymagane
(*)Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Berend Jongeling EUROPEAN WORK FIRST moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu oraz w załączonym cv dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, poprzez prowadzenie i administrowanie procesami rekrutacyjnymi, udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom i zleceniodawcom, archiwizację.
(*)Wyrażam zgodę, na doręczanie mi korespondencji przez firmę Berend Jongeling EUROPEAN WORK FIRST za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w tym celu podaję administratorowi adres poczty elektronicznej.
(*)Przyjmuję do wiadomości, i wyrażam zgodę na to, że moje dane osobowe mogą (wyłącznie w ramach celu ich przetwarzania ? procesów rekrutacji) zostać udostępnione innym podmiotom będą powierzone do przetwarzania w oparciu o przepis art. 31 ustawy o ochronie danych osobowych ? firmie HOME.PL S.A. z siedzibą w Szczecinie ? administratorem domeny na której znajdują się dane osobowe kandydatów (w celu realizacji procesów rekrutacyjnych).
(*)Dane dodatkowe podaję dobrowolnie ze świadomością że, na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych mam prawo do dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania, zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania dalszego ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest Berend Jongeling prowadzący działalność gospodarczą pod firmą EUROPEAN WORK FIRST ul. Mickiewicza 24/4a w Poznaniu. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, poprzez prowadzenie i administrowanie procesami rekrutacyjnymi, udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom i zleceniodawcom, archiwizację. Ma Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych przez kandydatów na pracowników w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do wskazanej ustawy dla kandydatów jest obowiązkowe. Podanie danych przez kandydatów na zleceniobiorców oraz podanie pozostałych – dodatkowych danych – przez wszystkich kandydatów jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Brak zgody na przetwarzanie dobrowolnych danych osobowych skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, co spowoduje niezwłoczne ich usunięcie przez Administratora Danych.

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej